• Masarykova tř. 737/3
    415 01 Teplice

O investicích

Staňte se realitním investorem i Vy !

Každá investice do nemovitosti vám přinese pasivní příjem

Nastartovat svůj pasivní příjem z pronájmu nemovitostí může skutečně každý.

Je jedno zdali začnete garáží, družstevním bytem nebo dokonce bytovým domem. Důležité je ale začít. Odprostit se od myšlenek, že na to nemám. 

V první řadě je důležité si uvědomit svou současnou ekonomickou situaci. Pokud již bydlím ve vlastním a nemám potřebu řešit své bydlení, tak mám snažší situaci. Ideálně mít ještě naspořené peníze, které můžu zhodnotit nákupem nemovitosti a jejím následným pronájmem. V případě kdy řeším své bydlení, tak se vybízí vše snoubit dohromady. Ideálním řešením je rodinný dům, ve kterém se dají vymezit bytové jednotky. V jedné bydlet se svou rodinou a zbývající pronajímat. 

Skvěle se podnajímají družstevní byty. Zde již ale musíme být opatrní a znát stanovy družstva. Ne každé družstvo je svolné k podnájmu bytové jednotky, případně je podnajímání značně omezeno. I s tím Vám dokážu pomoci a vyhnout se tak nepříjemné situaci.

Investicemi do nemovitostí se zabývám od roku 2016 a způsob pasivního příjmu, který se může obrátit v aktivní, mě okouzlil. Na teplicku znám bezpečně každou lokalitu, která je k tomuto účelu vhodná. Bohužel je i můj okres plný kontrastů a ne každá část města se Vám tak rychle zhodnotí. Je důležité nezapomenout, že roční ziskovost by neměla klesnout pod 8% z investované částky. 

 

       Pro své klienty zajišťuji

  • Výběr vhodné nemovitosti a lokality
  • Posouzení technického stavu vs nutné investice
  • Návratnost investice
  • Zajišťění platícího nájemníka/podnájemníka
  • Smluvní dokumentace vč. předání nemovitosti