• Masarykova tř. 737/3
    415 01 Teplice

Reference

Marek Kopřiva, byt 2+1 Hrdlovská, Osek

Po několika schůzkách s nejmenovanými realitkami jsem pomalu ztrácel své iluze o těchto službách, ale dal jsem na jedno doporučení a dnes nelituji. Ačkoliv pro mě nehrálo žádnou roli, zda nemovitost prodám během týdne či v řádu měsíců, pan Kuchyňka řekl, že ji prodá během několika dnů, což se také stalo. Prodáno během týdne. Průběh byl následující - zavolali jsme si, sešli se, vše mi bylo vysvětleno, hranice vymezeny, pár podpisů a prodáno. Pan Kuchyňka je jedním z mála tohoto druhu v této branži, komu záleží na spokojenosti klientů. Vřele doporučuji.

Miloslava Seidlová, Chata Hrob

Pavel Kuchynka je muž na svém místě,velice ochotny,ve všem poradi a zajistí vše potrebne. vím,že každého prekvapi svoji vstřícností a proto nemůžu jinak než p.Kuchynku všem lidickam vřele doporucit

Anna Dráždilová, RD Černigovského, Dubí

Pana Kuchynku mohu jako realitního makléře vřele doporučit. Oceňuji informovanost a komplexní přístup ke klientům ať na straně prodávající, či kupující. Ve chvilkách napětí mezi stranami pan Kuchynka sloužil jako skvělý prostředník k lepší komunikaci a vzniku kompromisu obou stran. Měla jsem bohužel i tu čest s jinými kolegy v této oblasti a musím říct, že je to nesrovnatelný rozdíl.

Veronika Štěpková, 1+1 J.Á.Komenského, Teplice

Pan Kuchyňka byl velmi spolehlivy po celou dobu vyberu a koupe bytu a opravdu jedinecny profesional ve svem oboru. Pristi byt bych rada vybirala opet s nim.

Stanislava Molodovcová, Byt 2+1 Hrdlovská, Osek

Se službami pana Kuchyňky jsme byli velice spokojeni. Mohu vřele doporučit dál. Velice profesionální, rychlé a příjemné jednání. Velké poděkování.

Dita Masopustová, Chata Řetenice, Teplice

Doporučuji, pan Kuchynka je velmi ochotný, seriózní a milý člověk. Děkujeme za zprostředkování zahrádky. Masopustovi

Patrik Jager, Chata Řetenice, Teplice

pana Kuchyňku doporučujji všem,co hledají profesionální,seriozní přístup.Realitního makléře,který opravdu za vás udělá vše potřebné od začátku až do konce prodeje nemovitosti.Maximální spokojenost.

Jiřina Šušlíková, Byt 2+1 Hrdlovská, Osek

Kuchynka reality- doporučuji, profesionální jednání, spolehlivost, veškerá dokumentace ohledně prodeje/koupě nemovitosti perfektně zpracovaná.?

Tereza Walterová, Chata Hrob

Skvělá spolupráce, milé a rychlé jednání. Ještě jednou za vse děkujeme a můžeme všem jen doporučit

Zdena Kinclová, 3+1 Alejní, Teplice

Velice chválím skvělého realitního makléře pana Kuchyňku. Vše proběhlo v nadstandartních podmínkách. Doporučuji všem kdo chtějí prodat svojí nemovitost,aby se obrátili na jeho služby. Ještě jednou mockrát děkuji Bogner Zdeněk Teplice

Ivana Žáková, Byt 3+1 Alejní, Teplice

Mohu jen doporučit, hladký průběh všech transakcí, výborná spolupráce, ochota, vstřícnost, profesionalita, nadstandardní služby. Ivana Žáková

Jitka Černíková, Byt 3+1 Alejní, Teplice

Pana Kuchynku vřele doporučuji! Je to profesionál na svém místě. Od začátku do konce vše domluvil, vyřídil a o všem mě informoval. Už jen moje díky patří za jeho spolehlivost, lidský a individuální přístup.

Petra Cicalo-Hailová, chata Haldy II Teplice

Naprostá spokojenost. Prodáno za více a navíc rychle, s profesionalitou a zařízení všeho potřebného od A do Z. Rozhodně doporučuji!

Pavel Šindelář, RD Černigovského, Dubí

Pan Kuchyňka nás prostě provedl prodejem nemovitosti. S lehkostí a samozřejmostí, našel kupce rychle (během jednotek týdnů) a efektivně (během jednotek návštěv) našel několik zájemců a skutečného kupce. Naprosto hladce pak provedl procesem formálních kroků celou transakci s několika spoluvlastníky. Přitom si našel čas na skutečně osobní přístup k jednání a nepodceňoval přání zúčastněných. Oceňuji jeho koncentraci na znalost místa, ale také jeho vyhodnocení parametrů na obou stranách. Ve srovnání více zkušeností myslím, že schopnost realistického úsudku, vyhodnocení informací a propojení motivací je jeho opravdovým stavebním kamenem.

Michal Beran Byt 2+1 Duchcovská, Teplice

Má první koupě bytu a vše probíhalo v perfektním pořádku. S Kuchynka Reality maximální spokojenost, přehlednost a informovanost celé transakce, suverénní a profesionální jednání.

Petr Jakubec, Byt 2+1, M. Švabinského, Bílina

Velká spokojenost a profesionální jednání při prodeji bytu v Bílině.

Eduard Šimunský, Byt 2+1 Duchcovská, Teplice

Při koupi nového a následném prodeji našeho starého bytu oceňuji hlavně spolehlivost a férové jednání

Zdeněk Jahoda, Byt 3+1, Loučná, Lom

Pan Kuchyňka je velice schopný a sympatický pán, který nejenže rozumí své práci ale dokáže i solidně poradit. Prostě profesionál na svém místě.

Tomáš Jakubec

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Pavlu Kuchynkovi, za rychlý prodej naší nemovitosti. Vše proběhlo v naprostém pořádku, solidní jednání i přehledně zpracované smlouvy. Doporučujeme!

Martin Kálal, Byt 3+1 Rybniční, Hrob

Rád bych ohodnotil tuto firmu velice pozitivně. Měl jsem tu čest jednat s p. Kuchynkou, od kterého jsem zakoupil krásný byt, který splňoval všechna má očekávání. Jednání bylo na úrovni a vše proběhlo velice hladce. Mnohokrát děkuji a mohu tuto firmu vřele a s klidným svědomím doporučit!

Lukáš Šinfelt, Pozemek Újezdeček

Timto bych rad podekoval panu Kuchynkovi za prodej tatovo zahrady v zahradkarske kolonii v Ujezdecku. Velmi vstricne a profesionalni jednani. Vse dotazeno ke spokojenosti vsem. Obratili jsme se pana Kuchynku na zaklade doporuceni a i my muzeme jen a jen doporucit!

Zdena Kinclová, Byt 3+1 v Alejní ulici, Teplice

Velice chválím skvělého realitního makléře pana Kuchyňku. Vše proběhlo v nadstandartních podmínkách. Doporučuji všem kdo chtějí prodat svojí nemovitost,aby se obrátili na jeho služby. Ještě jednou mockrát děkuji Bogner Zdeněk Teplice

Nikola Břicháčková, Byt 3+1 Loučná, Lom

Chtěla bych tímto způsobem panu Kuchyňkovi poděkovat. Od samého začátku byl ve všem ochotný a vstřícný. Se vším dokázal pomoci. Neměl problém se přizpůsobit našim požadavkům. Musím vyzdvihnout, že po uzavření celého procesu není problém se na něj s čímkoliv obrátit, pokud je to v jeho silách rád pomůže. Můžu jedině doporučit.

Nikol Pochová, Byt 2+1 SHD, Bílina

Pro prodej nemovitosti jsme zvolili Kuchynka Reality a byli jsme maximálně spokojení. Prodej proběhl bez komplikací a o celkovém průběhu prodeje (od samotné inzerce nemovitosti až po konečný přepis) jsme byli plně informováni. Profesionalita a především maximální zájem o spokojenost klienta to je Kuchynka Reality.

Tomáš Kučera, 2+1 Hrdlovská, Osek

Tímto bychom rádi poděkovali panu Kuchyňkovi za jeho profesionální přístup při koupi nemovitosti.Skvělá spolupráce a naprostá spokojenost. Můžeme vřele doporučit.

Martin Račkovič, Byt 2+1 Hrdlovská, Osek

Nadmíru Spokojený... Vše v rychlosti a bez komplikací. Doporučuji

Jaroslava Truongova, RD Vrchoslavská, Novosedlice

Ja byla 100% spokojena, rychle prodani nemovitosti,ferove jednani i poradi

Petra Frolíková RD Mstišovská, Dubí

Za pomoci p. Kuchynky jsme nemovitost kupovali a posléze i jinou prodávali. Vždy nám bylo vše vysvětleno, dotazy zodpovězeny na 100%. Mohu jen doporučit.

Lumír Kratochvíl, 3+1 K. Světlé, Dubí

P. Kuchyňka je skutečný profesionál. Velmi dobře nám poradil, vysvětlil a následně nás provedl celým procesem převodu nemovitosti. Vždy když jsme potřebovali, tak byl k dispozici a velmi ochotný pomoci. Vřele doporučuji všem, kteří si chtějí být jistí, že při prodeji/nákupu nemovitosti půjde vše hladce a žádný detail nebude opomenut.