• Masarykova tř. 737/3
    415 01 Teplice

SLUŽBY

Příprava nemovitostí

Příprava nemovitostí

Nemovitost se má prodávat bez vad, ať už skrytých, nebo viditelných. Při každém náběru nemovitosti nejdříve řeším právní a technický stav. Následují podmínky prodeje, termíny, stanovení ceny (to je samostatná kapitola), umoření dluhu věřiteli, apod. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a uzavírám pouze výhradní zastoupení při zprostředkování prodeje. Klient tím dostává maximální péči a jistotu při prodeji a přesně ví, jak bude obchod probíhat.

Videoprohlídky

Videoprohlídky nemovitostí jsou skvělou podporou prodeje. Za pomocí moderních technologií se dosáhne skvělé prezentace ve formě videa. Což osloví potencionální klienty více než fotografie. Zájemce z pohodlí domova shlédne nemovitost, skrz video nasaje atmosféru a na prohlídce se již pouze utvrdí v tom, co již viděl.

Kvalitní fotoprezentace

Kvalitní fotoprezentace

Kvalitní fotoprezentace je při prodeji základ. Profesionální fotografie dokáží zaujmout mnohem více již na první pohled. Světlo, ostrost a dobrý úhel nafocení skvěle přiblíží nemovitost případnému zájemci o koupi. Každá nemovitost se dá nafotit tak, aby vzbudila zájem kupujících.

Marketing

Marketing

Reklama se posouvá neustále kupředu a je třeba sledovat moderní trendy. U prodeje nemovitostí vítězí bezesporu online marketing. Čím více bude prodávaná nemovitost vidět, tím lépe. Je ale i třeba reklamu zacílit na určitou skupinu lidí v určitém čase a v určité lokalitě. K tomu slouží geomarketing, který využívám v placené podobě na sociálních sítích (Facebook, Youtube). Samozřejmostí jsou největší realitní servery, na kterých se prezentují pouze nemovitosti k prodeji/pronájmu (Sreality, Reality iDNES, a další). 

Právní služby

Právní služby

Jedna z nejdůležitějších etap prodeje nemovitostí je smluvní dokumentace a bezpečná úschova peněz. A k tomu využívám služeb renomované advokátky z Teplic Mgr. Olgy Růžičkové, která připravuje potřebnou dokumentaci dle platných legislativ. Vždy se přizpůsobuje danému případu a ve spolupráci se mnou a všemi účastníky smluv pracuje na finální podobě dané dokumentace. Součástí prodeje nebo převodu družstevního podílu je smlouva o advokátní úschově peněz. Pro každý obchodní případ má Mgr. Růžičková vyčleněn depozitní účet v bance, který se musí nahlásit České advokátní komoře. Jako každý advokát, musí mít také pojistné krytí. 

Ocenění nemovitosti/ stanovení tržní hodnoty

Ocenění nemovitosti/ stanovení tržní hodnoty

Potřebujete zpracovat ocenění nemovitosti z důvodu dědického řízení? Nebo zvažujete o prodeji své nemovitosti a zajímá Vás aktuální tržní hodnota? Stanovit tržní hodnotu je složitější, než se může mnohdy zdát. Musíme skvěle znát právní a technický stav nemovitosti, její okolí a především využitelnost. Díky zkušenostem z terénu a Cenovým mapám, které nám ukáží reálně prodané nemovitosti v okolí, pro vás zkompletujeme a vyhotovíme tržní ocenění nemovitosti.